Unieważnienie postępowania_zadanie nr 17

Dotyczy: Przetargu nieograniczonego na zadanie: „Dostawa leków” – znak sprawy ZP/06/2020

Dyrekcja Wojewódzkiego Specjalistycznego ZZOZ Chorób Płuc i Gruźlicy w Wolicy k/ Kalisza uprzejmie informuje, że przetarg nieograniczony na zadanie „Dostawa leków” – znak sprawy: ZP/06/2020 został rozstrzygnięty.

Zgodnie z art. 92 ust. 1 pkt. 7 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019r, poz. 1843 z późn. zm.) Zamawiający informuje o unieważnieniu postępowania w zakresie zadania nr 17.

 

Zadanie nr 17 postępowanie przetargowe zostało unieważnione.

Uzasadnienie faktyczne:

Do dnia składania ofert nie została złożona żadna oferta dotycząca zadania nr 17 niepodlegająca odrzuceniu.

Uzasadnienie prawne:

Zgodnie z art. 93 ust.1 podkt 1 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2019 r. poz. 1843 z późn. zm.) postępowanie o udzielenie zamówienia zostało unieważnione, jeżeli nie złożono żadnej oferty niepodlegającej odrzuceniu.

 

                                                                                                                              

 

RODO klauzula informacyjna
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.